Google Reklam

 GOOGLE REKLAM

Sentez Bilişim Reklamcılığı

Ajansımız Google tarafından güvenilir bir iş ortağı olarak tanınmaktadır. Bir Google İş Ortağı olarak, işletmenizin Google Adwords’le başarılı olmasına yardımcı olmak için hazırız. Tüm Google İş Ortakları alanlarında sertifikasyon sahibiyiz.


Google Adwords nedir?

Google AdWords ile, insanlara kelimeleri veya kelime öbeklerini (anahtar kelimeler diyoruz) arama yaptıklarında veya işinizle ilgili temalar içeren web sitelerine göz atarken ulaşabilirsiniz. Reklamınız Google’da ve iş ortağı web sitelerinde görünebilir. Tıklama başı maliyet (TBM) teklifi ile yalnızca birisi reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Minimum harcama taahhüdü yoktur. Duraklatabilir veya istediğiniz zaman durabilirsiniz.


Reklamlarım nerede görünür?

Bazı durumlarda müşterilerimizin reklamları gün sonuna kadar yayınlanır!

Reklamlarım nerede görünür?

Google AdWords’ü kullanarak bir reklam kampanyası kurduğumuzda, reklamlarınız, reklamlarınızı nasıl hedeflediğimize, bunları göstermek için seçtiğinize ve oluşturduğumuz reklamların türüne bağlı olarak, web’deki farklı yerlerde görünebilir. Reklamlarınızı nerede göstereceğimizi seçmeden önce sizinle istişarede bulunacağız ve müşterileriniz gibi düşünmeye çalışacağız. Neyi beğenirler? Alışkanlıkları nedir? Neredeler? Reklamlarınızla onlara en iyi şekilde ulaşabilmeniz için onlarla ilgili neyi bilmek istiyorsunuz? Seçimler yaparken müşterilerinizi aklında tutmak, daha fazla müşteriye ulaşmanıza ve daha yüksek bir yatırım getirisi (ROI) elde etmenize yardımcı olabilir.

Bu reklamlar nasıl çalışır?

Bir kullanıcı Google.com’da bir arama sorgusu girdiğinde, Google bu sayfanın kullanıcının sorgusuyla eşleşip eşleşmediğini görmek için dizindeki her bir web sayfasındaki anahtar kelimeleri tarar. Ardından, Google, sorguya girilen kelimeyle veya ifade ile en fazla ilişkili olan web sayfalarını görüntüler. Google ayrıca, arama sorgularına tepki olarak reklamlar görüntüler. Ancak, reklamlarla Google, işletmenizi temsil etmek için seçtiğiniz anahtar kelimeleri tarar. Bir kullanıcı reklamlarınız için seçtiğiniz anahtar kelimeleri aradığında, reklamlarınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Google arama sonuçları sayfasındaki reklamlar, tıklama başı maliyet (TBM) temelinde kullanılabilir. Bu, birisi yalnızca reklamınızı tıkladığında ve web sitenizi ziyaret ettiğinde ücretlendirildiğiniz anlamına gelir.


Ücretsiz Google Kredisi

ÖNEMLİ: Her ay, Google bize YENİ müşterileri ile paylaşmak için kupon veriyor. Teklifler her ay değişir, ancak her zaman Google’ın sunduğu en iyi seçenektir. İlk kez bir kampanya başlatıyorsanız, yeni kampanyanızdan tasarruf etmek için bu kuponlardan birini kullanmanıza izin veririz. Ne yazık ki, yalnızca bu kuponların sınırlı bir tedarikini alıyoruz.


Sertifikalandık:Mobil Reklamcılık

Bu sertifika, reklam biçimleri, teklif verme ve hedefleme ve kampanya ölçümü ve optimizasyonu gibi mobil reklamcılık yeterliliğini gösterir.

Video Reklamları

Bu sertifika, Video için AdWords kampanyalarını oluşturmak, yönetmek ve optimize etmek için en iyi uygulamalar da dahil olmak üzere, video reklamcılığın yeterliliğini göstermektedir.

Alışveriş yapmak

Bu sertifika, Google Alışveriş'teki reklamcılıkla (Bir Merchant Center hesabı ve ürün veri feed'i oluşturma ve bir AdWords Alışveriş kampanyası oluşturma ve yönetme dahil) yeterlilik düzeyini gösterir.
Bugün Projenize
Başlayalım

Deneyimli Google AdWords uzman kadromuzla çalışarak minimum maliyetle maksimum faydayı sağlayabilir, reklamlarınızda daha iyi gösterim elde ederek yatırım getirinizi arttırabilirsiniz.

Whatsapp Destek