SEO Optimizasyon
Arama Motoru

Optimizasyonu
Neden Arama Motoru

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Yönetim Hizmetleri müşterilerine sözümüz Bütçenizi araştırıp size gerçekçi bir sonuç ve zaman çizelgesi yaratacağız.

Sentez Bilişim olarak; Arama Motorlarında doğru anahtar kelime kullanımıyla Marka tanıtımı, internet trafiği ile pazarlama tekniği ve yönetiminde etkinliğinizi artırıyoruz.

Ürün / hizmetlerinizle alâkalı birden çok arama ifadesi (anahtar kelime) için şirketinizin Google’ın en üstünde yer almasını ister misiniz? Aşağıda, Google’daki 1 Sayfada yer almanızı ve işletmeniz için birden fazla müşteri kazanmanızı sağlayacak Adımlarımız ve Etkinliklerimiz bulunmaktadır:

1. Anahtar Kelimeler Araştırma
2. Rekabet Analizi
3. Optimize Edilmiş İçerik Oluşturma
4. Anahtar Kelime Optimizasyonu
5. Geri Bağlantı Oluşturma / Bağlantı Bina
6. Arama Motorlarına ve Dizinlere Gönderme
7. Makale Dizinlerine Sunulması

100 tam zamanlı SEO uzmanı içeren 150’den fazla profesyonelin bulunduğu bir ekibimiz var. Dijital sektördeki birçok büyük oyuncunun SEO hizmetleri toptancısıyız ve şimdi size doğrudan yardımcı olabiliriz!
NASIL YAPMALI

Bir arama motoru optimizasyonu (SEO) projesine başlamadan önce, etkili bir SEO kampanyasına katılım, süreci anlamak için önemlidir. Sentez Bilişim arama motoru pazarlaması için yoğun ve tam hizmeti siz müşterilerine sunmaktadır.


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMA

Anahtar kelime yoğunluğu, bir arama teriminin, bir metinde içerdiği kelimelerin toplam sayısıyla bağlantılı olarak ne sıklıkta göründüğünü gösterir

SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Site içi optimizasyonu, web sitesinde doğrudan alınabilecek tüm önlemleri ifade eder ve sitenizin konumunu iyileştirir.

LiNK İNŞA STRATEJİSİ

SEO alanında bağlantı kurma, bir web sayfasına gelen bağlantıların sayısını ve kalitesini artırmaya yönelik eylemleri tanımlar

RAPORLAMA VE ANALİZİ

SEO incelememiz, bir sitenin mimarisi, içeriği, bağlantı yapısı, sosyal medya ve internet gibi çeşitli faktörlerden oluşur.
6x
Kelime sıralamasında büyüme


398%
Site trafiğinde doğal artış


1105%
Top 10 sıralamasında artış


129%
Ziyaret süresinde artış
Hemen Projenize
Başlayalım


İçeriğinizin, ziyaretçilerin aradığı bilgiyi kolayca ve sezgisel olarak bulabilecekleri şekilde yayınlanarak, keyifli ve üretken bir kullanıcı deneyimi elde etmesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.


BAŞVURU YAP
Whatsapp Destek